3. Uygulamalı Geriatri Hemşireliği Kursu, İstanbul (2020)

Kurs Bilgilendirmesi

Kurs Alanı 1.Gün: Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Dragos Hastanesi, İstanbul


Uygulama Alanı 2.Gün: Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Dragos Hastanesi, Palyatif Bakım Servisi,  Ve Adora Huzurevleri  (Alzheimer Vakfı) Dragos İstanbulKayıt ve Ödeme Bilgileri

Kurs Kayıt Ücreti 400 TL (Kayıt Ücretlerine % 18 KDV Dahildir.) 
Katılımcı Sayısı 60 Kişi Ile Sınırlıdır.

Online Kayıt İçin Tıklayınız


Kurullar Ve Katılımcı Sayısı 60 Kişi Ile Sınırlıdır. 

 

**Konaklama Talepleriniz Için Burcu@Dalyatur.Com Mail Adresine Talebinizi Iletmeniz Durumunda Sizlere Bilgi Verilecektir.**

 

KURS KAYIT ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Kurs Katılım Basılı Materyelleri (Yaka Kartı, Sertifika)

Kaydınızın Teyidi Için Www.Geriatrikbilimlerdernegi.Org Sitesinden Online Kayıt Formunu Doldurduktan Sonra, Gerekli Ödemenin Yapıldığına Ilişkin Banka Dekontunun Ya Da Eksiksiz Doldurulmuş Mail Order Formun Dalya Turizm Kongre Hizmetleri'ne 0(232) 464 88 31 Nolu Faks Veya Burcu@Dalyatur.Com  Mail Yoluyla Iletilmesi Gerekmektedir. Tek Başına Kayıt Formu Veya Banka Dekontu Ile Yapılacak Başvurular Konfirme Edilmeyecek Olup Bekleme Listesine Alınacaktır.

 

ÖDEME SEÇENEKLERİ:

Kredi Kartı: Online Kayıt Formunda Ilgili Alanlar Doldurulduktan Sonra Sistem Otomatik Olarak Kredi Kartı Ile Güvenli Ödeme Sayfasına Yönlendirmektedir. Ödemenizde Sorun Olması Durumunda (Yetersiz Bakiye, Düşük Internet Hızı, Vb.) Kullanıcı Sayfasına Tekrar Giriş Yaparak “Bilgilerim” Menüsünden “İşlemler” Menüsüne Girerek Kredi Kartı Ile Ödemenizi Tekrardan Gerçekleştirebilirsiniz.

Havale /EFT: Kayıt Ücretinizi Havale/EFT Ile Gerçekleştirmek Isterseniz Online Kayıt Formunu Doldurduktan Sonra Ödeme Tipini “Havale” Olarak Seçip Online Kaydınızı Sonlandırınız.

Dalya Turizm Hesap Bilgileri Aşağıdaki Gibidir.

Hesap Adı: Dalya Fuarcılık Hizmetleri Ltd Şti. Hesap Bilgileri

Banka: Yapı Kredi Bankası

Şube: SANAYİ SİTESİ İZMİR - 220

Hesap No: 56373202

IBAN: TR43 0006 7010 0000 0056 3732 02

 

** Ödemeyi Havale/EFT Ile Gerçekleştirecek Katılımcılarımızın Dekontu Hilal@Dalyatur.Com Mail Adresine Göndermeleri Önemle Rica Olunur. Dekontu Mail Ile Gönderilmemiş Kayıtlar Konfirme Edilmeyecektir. Ayrıca Online Kayıt Formu Doldurulmadan Sadece Havale/EFT Ödemeleri Geçersiz Sayılacak Olup, Katılımcılar Online Kayıtlarını Tamamlanana Kadar Yedek Listesinde Yer Alacaktır. Kayıt Konfirmasyon Maili Online Kayıt Ve Ödemenin Tamamlanmasının Ardından Kesinlik Kazanacaktır.